כנסים והשתלמויות

כל עסק וחברה מצליחים יודעים שכדי לשמר הצלחה צריך תמיד לשאוף קדימה. אחד מהפרמטרים שמאפשרים לנו להישאר על המסלול הנכון, הוא שימור תודעת למידה וצמיחה. כדי לאפשר לעובדים ללמוד ולהשתפר, צריך למצוא דרכים פרקטיות להעשיר אותם בידע ולתת משימות שידרשו מהם לצאת מהקופסה. דרך מצוינת לעשות זאת היא לערוך כנסים והשתלמויות.

מנגד, כל מי שאי פעם ניסה להפיק אירוע שכזה, יודע שזו משימה לא פשוטה בכלל. גם בהיבט הלוגיסטי התובעני שכל פרט בו חייב להיות מוקפד, וגם בהיבט התוכן שצריך להתאים לחברה, לעובדים ולמטרות הכנס. גם אם אתם האנשים המשימתיים ביותר ואוהבים ליזום ולהשפיע לטובה על הסובבים אתכם, ככל הנראה תתקשו לעמוד במשימה בסדר גודל כזה, במקביל לתפקוד מלא וחיוני בעבודה שלכם.

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה! לא משנה מה סוג העסק שלכם או הגדול שלו, טיפ 4 דיל יכולה להפיק לכם כנסים והשתלמויות שיעמדו בכל היעדים שתציבו.

איך אנחנו עושים את זה?

ניהול לוגיסטי מלא של האירוע

האולם בו תיערך ההשתלמות צריך להתאים בגודלו לכמות המשתתפים ורצוי שגם יהיה ממוקם בקרבת מקום העבודה כדי להקל על ההגעה. במקום צריכה להיות חנייה זמינה או שיש לספק שוברי חנייה למשתתפים. באירועים כמו כנסים והשתלמויות נהוג לכבד את האורחים בכיבוד קל ובשתייה חמה, אם לא בארוחת צוהריים מלאה. את כל זה ועוד משימות חשובות אחרות, אנחנו עושים עבורכם!

יוצקים תוכן רלוונטי ומעניין !

מי ידבר מול קהל העובדים שלכם כדי להביא אותו לתובנות חדשות? אילו פעילויות יתרמו לתהליך הלמידה שיעברו? מה תהיה מסגרת הזמנים הנכונה לכל חלק בכנס? מה יהיה אופי האירוע והאם הוא יתאים לרוח החברה? את התשובות לכל השאלות האלו אנחנו ניתן לכם.

ומה עוד?

שי ממותג, עיצוב אירוע יוקרתי ונציג שטח שינהל את הכל בזמן אמת – כל אלו ועוד תמורות רבות אחרות ניתן להשיג בשיחת טלפון אחת אלינו. טיפ 4 דיל גאה ללוות כבר יותר מ-30 שנים לקוחות קטנים כגדולים, פרטיים ועסקיים, בבניית וניהול אירועים שיתאימו בדיוק לצרכים והמטרות האינדיבידואליים שלהם. התקשרו עוד היום ונתחיל לתכנן את הקפיצה הבאה לעסק שלכם!

הפיקו איתנו כנסים והשתלמויות לאורך השנים

כשרוצים להפיק כנסים, והשתלמויות – Tip4Deal היא הטלפון הראשון שלכם 03-5073849